Sporting Krommenie 012-2 – Odin’59 012-1 10 – 2
Vandaag stond de wedstrijd tegen Odin ’59 op het programma. Net als Fortuna Wormerveer 012-1 komt ook Odin 012-1 uit de 1ste klasse. We waren benieuwd hoe deze wedstrijd zou verlopen.
De wedstrijd begon wat aftastend aan beide kanten en al snel bleek dat Odin de bal erg makkelijk rond kon laten gaan. Sporting ging het meer op de duels laten aankomen en dit gaf al snel resultaat. Dylan zette goed druk op links waardoor Quinn de bal kon onderscheppen. Quinn speelde direct Yannick in en die schoot hem keurig laag in de hoek. 1-0. Odin, die goed bleef voetballen, drukte Sporting terug en kreeg een paar goede kansen. Slap verdedigen van Sporting gaf Odin een vrije schietkans en dat was direct raak. 1-1. Nog steeds stond Sporting onder druk en had Odin het betere van het spel. Na een nieuwe kans van Odin, die ze naast schoten, nam Sergi de achterbal snel en stuurde Yannick de diepte in. Yannick won het duel door goed door te zetten en gaf hem voor op Quinn die bij de 2de paal in kwam sprinten. Met een sliding tikte Quinn de bal erin. 2-1! Hierdoor was Odin het even kwijt, en Sporting pakte dit goed op. Neville ging vanuit links naar rechts in een mooie loopactie en gaf een hoge voorzet bij de 2de paal waar Yannick hem knap in de goal tikte. 3-1, en dit was de ruststand.
Afgesproken werd dat we de tactiek hetzelfde zouden houden, fel in de duels en vanuit een snelle omschakeling naar de goal van Odin toe. Sporting kwam goed uit de kleedkamer, won bijna alle duels en had nu ook meer balbezit. Sergi stapte goed in bij een diepe bal van Odin en stuurde direct Niek de diepte in langs de rechter zijlijn. Niek stoomde door tot de achterlijn en gaf hard en strak voor, maar omdat de keeper hem aanraakte ging de bal in het doel. 4-1. Odin ging nu nog meer aanvallen en dat speelde Sporting in de kaart. Een snelle omschakeling, de bal direct de diepte in en deze kwam bij Neville. Die dacht niet na en schoot hard en laag in de korte hoek en bracht de 5-1 op het scorebord. Helaas ging Sporting na deze goal wat rustiger aan te doen, en dat moet je natuurlijk nooit doen… Sporting greep niet goed in, en de bal kwam voor de voeten van de spits van Odin en de bal ging hard, via binnenkant paal achter Morris. 5-2. Dit was een wat onrustige fase van Sporting, en eigenlijk onnodig. Wel wist Boris nog met een prachtige pass Yannick diep te sturen die hem wederom keurig afmaakte. 6-2. In de time-out moesten de koppies even goed gezet worden en daarna liep Sporting over Odin heen: Neville pakte de bal af en schoot de 7-2 in de korte hoek. Quinn gaf de bal diep op Yannick die vogelvrij stond en de 8-2 erin schoot. Quinn gaf een voorzet van rechts, maar de verdediger veranderde deze compleet van richting en de bal ging langs zijn eigen keeper. 9-2. En het toetje was voor Neville; hij passeerde 3 man en schoot hem hard tegen de touwen. 10-2!
Eerlijk is eerlijk, een geflatteerde uitslag want zo groot was het krachtsverschil niet. Maar de mannen bleven doorgaan, de duels werden gewonnen en de inzet was van iedereen top! Een groot compliment voor het hele team. Vooral door deze goede inzet een verdiende uitslag. Mannen, volle bak trainen en op naar de volgende tegenstander: het lastige Vitesse ‘22. Tot volgende week!
elftalleider/coach Yannis







