• Overzicht trainersstaf Sporting Krommenie voor seizoen 2018/2019.

     

     

    Groepering:                     trainer:

    Selectie senioren:             Jordi van Beek, hoofdtrainer

                                          Arie Seekles, assistent

     

    Keepers                          Bas den Brave, hoofdtrainer

                                          Patrick Froger, assistent

                                          René de Jong, trainer jeugdkeepers     

     

    Jeugdteams                     Wibo Koning, looptrainer 

     

     

     

    Bovenbouw jeugd:

     

    Coördinator 017-019      Lisette Teiwes

    JO 19-1                          Clifford Oghogho, hoofdtrainer 017/019,veldtrainer 19-1

    JO 19-2                          Frank van der Poll

    JO 19-3 en 4                   Roland Hofstra en Peter Meijns

     

    JO17-1 en 2                    Ed Hooijschuur en Bob van Dijk

    JO 17-3                          Roland Hofstra en Peter Meijns

     

    Middenbouw jeugd:

    Coördinator 013-015      Dennis Oldenburg

    JO15-1                           Lars ten Broek

    JO15-2                           Ricardo van der Vaart

    JO 15-3                          Ramon Funcke

     

    JO14-1 en 2                    Melvin Corona en Faiz Nadirhoesein

    JO 14-3                          ?   ?

     

    JO 13-1                          Ab ten Broek, hoofdtrainer 013/015 veldtrainer 013-1 met als Mats Pirovano als hulptrainer

    JO 13-2                          ?   ?

    JO 13-3                          ?   ?

     

     

     

     

    Onderbouw Jeugd:           Gwendolyn de Koning, hoofdtrainer peuters, mini’s, de 012 teams en de meiden

     

    JO12-1                           Bono van Leeuwen

    JO12-2                           Fred Heijne

    JO 12-3 en 4                   Victor de Jong

     

    JO11-1/2                       Ernst Delgman en Arjen Catsburg

    JO11-3/4/5                    Victor de Jong

     

    JO10-1/2/3                    Jan van der Stoop

                                          Jesper Sosef, assistent

                                         Brent Pirovano, assistent

    JO10-4/5/6                    Henk van Nooij en Hans Stam

     

    JO9-1/2/3                      Jan van der Stoop

    JO9-4/5/6                      Quentin Rus

     

    JO8-1/2/3/4                   Ben Hazewindus

                                          Daan Bakker, assistent

     

     

    Mini’s                             Henk van Nooij, Hans Stam, Mats Hoorn, Nickan Nijveld en Per Casalod

     

    Peuters                           Ramina Rus en Carola Nijveld

     

    Coördinator meiden        Raymond van der Laan

    MO17                             Victor de Jong       

     

    MO15                             Victor de Jong

     

    MO13                             Ramina Rus