• Wedstrijdsecretariaat

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    19-01-2019 09:30Sporting Krommenie MO13-1Rijp (de) MO13-1
    19-01-2019 09:30Westzaan JO10-1Sporting Krommenie JO10-5
    19-01-2019 10:00Sporting Krommenie JO9-4GeuzenMiddenmeer JO9-2
    19-01-2019 10:00Sporting Krommenie JO8-2ADO '20 JO8-2
    19-01-2019 10:00Sporting Krommenie JO10-1KFC JO10-1
    19-01-2019 10:00Sporting Krommenie JO10-2Meer De sv. JO10-1
    19-01-2019 10:00Sporting Kromenie JO15-1Tegenstander JO15-1
    19-01-2019 11:00Sporting Krommenie JO13-1Tegenstander JO13-1
    19-01-2019 12:15ZCFC JO19-1Sporting Krommenie JO19-1
    19-01-2019 13:00Zouaven (de) MO17-1Sporting Krommenie MO17-1
    19-01-2019 14:15Fortuna Wormerveer sv 1Sporting Krommenie 1
    20-01-2019 10:30Purmerend JO19-3Sporting Krommenie JO19-1
    20-01-2019 11:30Knollendam 3Sporting Krommenie 5
    20-01-2019 12:00Alkmaarsche Boys 7Sporting Krommenie 4
    20-01-2019 14:00Alcmaria Victrix 1Sporting Krommenie 1
    26-01-2019 08:30Buiksloot dvc JO10-3Sporting Krommenie JO10-4
    26-01-2019 08:30SVA JO8-5Sporting Krommenie JO8-5
    26-01-2019 08:30KFC JO12-2Sporting Krommenie JO12-3
    26-01-2019 08:45Haarlem-Kennemerland f.c. JO13-1Sporting Krommenie JO13-1
    26-01-2019 08:45Foresters (de) JO10-5Sporting Krommenie JO10-3
    26-01-2019 08:45Reiger Boys MO15-3Sporting Krommenie MO15-1
    26-01-2019 09:00Sporting Krommenie JO9-3Castricum FC JO9-1
    26-01-2019 09:00Sporting Krommenie JO8-1Purmersteijn JO8-1
    26-01-2019 09:00Sporting Krommenie JO11-4ODIN 59 JO11-5
    26-01-2019 09:00Sporting Krommenie JO9-1Alliance '22 sv. JO9-1
    26-01-2019 09:00Sporting Krommenie JO11-1OFC JO11-1
    26-01-2019 09:00Sporting Krommenie JO9-6Winkel JO9-2M
    26-01-2019 09:00Vitesse 22 JO8-3Sporting Krommenie JO8-3
    26-01-2019 09:00SVA JO8-6Sporting Krommenie JO8-4
    26-01-2019 09:00Assendelft JO10-2Sporting Krommenie JO10-6
    26-01-2019 09:30Sporting Krommenie JO14-3RCZ JO14-1
    26-01-2019 09:30Sporting Krommenie JO13-2Zaandijk JO13-1
    26-01-2019 09:30DSS JO9-3Sporting Krommenie JO9-2
    26-01-2019 09:30Blauw Wit (W) JO11-1Sporting Krommenie JO11-3
    26-01-2019 10:15Sporting Krommenie JO8-2Assendelft JO8-1
    26-01-2019 10:15Sporting Krommenie JO9-5Westzaan JO9-1
    26-01-2019 10:15Sporting Krommenie JO9-4Rijp (de) JO9-2
    26-01-2019 10:15Meervogels 31 JO10-1Sporting Krommenie JO10-2
    26-01-2019 10:30Koedijk JO12-5Sporting Krommenie JO12-4
    26-01-2019 10:30Zaandijk JO17-2Sporting Krommenie JO17-3
    26-01-2019 10:45Sporting Krommenie JO11-2Stormvogels ijvv JO11-1
    26-01-2019 10:45Sporting Krommenie JO12-1Almere City FC JO12-1
    26-01-2019 11:30Sporting Krommenie JO10-5ADO '20 JO10-3
    26-01-2019 11:30Sporting Krommenie JO13-3Spaarnwoude sv. JO13-1
    26-01-2019 11:30Sporting Krommenie JO10-1Hillegom sv JO10-1
    26-01-2019 11:30Westzaan JO14-2Sporting Krommenie JO14-2
    26-01-2019 11:30Sporting Krommenie JO13-1Tegenstander JO13-1
    26-01-2019 11:45Marken sv. MO17-1Sporting Krommenie MO17-1
    26-01-2019 12:00Vitesse 22 JO12-1Sporting Krommenie JO12-2
    26-01-2019 12:00Overbos sv. JO17-2Sporting Krommenie JO17-2
    26-01-2019 12:15Meervogels 31 JO15-1Sporting Krommenie JO15-1
    26-01-2019 12:30WSV 1930 JO14-1Sporting Krommenie JO14-1
    26-01-2019 13:15Sporting Krommenie JO19-2Kennemers (de) JO19-2
    26-01-2019 13:15Sporting Krommenie JO19-3Castricum FC JO19-2
    26-01-2019 13:15Sporting Krommenie JO15-3Zaandijk JO15-3
    26-01-2019 14:00Sporting Krommenie 1Hercules Zaandam sc 1
    26-01-2019 14:30SVA MO13-1Sporting Krommenie MO13-1
    26-01-2019 14:30Purmerend JO15-2Sporting Krommenie JO15-2
    27-01-2019 12:00Sporting Krommenie 6Kennemers (de) 6
    27-01-2019 12:00Sporting Krommenie 5SDOB 3
    27-01-2019 12:00Sporting Krommenie 4Koedijk 11
    27-01-2019 12:00Sporting Krommenie JO19-1Purmerend JO19-3
    27-01-2019 12:15KSV 2Sporting Krommenie 2
    27-01-2019 14:30Westzaan 1Sporting Krommenie 1