• Programma Senioren (Zo1, Zo2, Zo3, Zo4, Zo5, Za1, Za2)

    WedstrijddatumWedstrijdStatus
    wo 27-okt. 20:00Sporting Krommenie O23-1 - OSV O23-1Te spelen
    vr 29-okt. 19:30FC Uitgeest 35+1 - Sporting Krommenie 35+1Te spelen
    vr 29-okt. 20:00Sporting Krommenie 35+1 - Meervogels 31 35+1Te spelen
    vr 29-okt. 20:30SVA 35+1 - Sporting Krommenie 35+1Te spelen
    vr 29-okt. 21:00Sporting Krommenie 35+1 - Blauw Wit (W) 35+1Te spelen
    za 30-okt. 10:15AFC 34 O23-1 - Sporting Krommenie O23-1Te spelen
    za 30-okt. 14:15Sporting Krommenie 3 - DZS 4Te spelen
    za 30-okt. 14:15Sporting Krommenie 2 - Jisp 2Te spelen
    za 30-okt. 14:30RCZ 1 - Sporting Krommenie 1Te spelen
    za 30-okt. 14:30IJmuiden vv. 5 - Sporting Krommenie 4Te spelen
    zo 31-okt. 11:00Sporting Krommenie 5 - WSV 1930 8Te spelen
    zo 31-okt. 12:00Sporting Krommenie 2 - Hollandia T 2Te spelen
    zo 31-okt. 12:00Sporting Krommenie 6 - SDOB 4Te spelen
    zo 31-okt. 13:00FC Uitgeest 4 - Sporting Krommenie 3Te spelen
    zo 31-okt. 14:00Vrone 1 - Sporting Krommenie 1Te spelen
  • Programma Junioren (JO14, JO15, JO17, JO19)

    WedstrijddatumWedstrijdStatus
    za 30-okt. 10:00IJmuiden vv. MO15-2 - Sporting Krommenie MO15-1Te spelen
    za 30-okt. 10:00ST VV Egmond JO15-1 - Sporting Krommenie JO15-2Te spelen
    za 30-okt. 10:00Westzaan JO16-1 - Sporting Krommenie JO16-2Te spelen
    za 30-okt. 10:00Wijk aan Zee JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-2Te spelen
    za 30-okt. 10:45Sporting Krommenie JO14-2 - Foresters (de) JO14-3Te spelen
    za 30-okt. 12:00Sporting Krommenie JO17-3 - Castricum FC JO17-3Te spelen
    za 30-okt. 12:15Sporting Krommenie MO17-1 - SVA MO17-1Te spelen
    za 30-okt. 12:15Sporting Krommenie JO19-3 - Schagen United JO19-6Te spelen
    za 30-okt. 12:30Sporting Krommenie JO14-1 - Vitesse 22 JO14-1Te spelen
    za 30-okt. 12:45Schoten vv. JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-2Te spelen
    za 30-okt. 14:00Sporting Krommenie JO19-4 - GeuzenMiddenmeer JO19-1Te spelen
    za 30-okt. 14:15Sporting Krommenie JO16-1 - ADO '20 JO16-1Te spelen
    za 30-okt. 14:30ZOB JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1Te spelen
  • Programma Pupillen (JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO13)

    WedstrijddatumWedstrijdStatus
    za 30-okt. 08:30OFC JO11-2 - Sporting Krommenie JO11-4Te spelen
    za 30-okt. 08:30SVA JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-1Te spelen
    za 30-okt. 08:30WSV 1930 JO8-3 - Sporting Krommenie JO8-4Te spelen
    za 30-okt. 08:30Onze Gezellen JO12-6JM - Sporting Krommenie JO12-3Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie JO11-3 - FC Uitgeest JO11-3Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie JO11-1 - ZOB JO11-1Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie JO10-1 - ADO '20 JO10-2Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie JO9-3 - Assendelft JO9-2Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie JO8-2 - WSV 1930 JO8-1Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie JO13-2 - Sloterdijk avv. JO13-1Te spelen
    za 30-okt. 09:00Sporting Krommenie MO11-1 - Wieringermeer MO11-1Te spelen
    za 30-okt. 09:00Zaandijk JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-2Te spelen
    za 30-okt. 09:00Zaandijk JO10-1 - Sporting Krommenie JO10-2Te spelen
    za 30-okt. 10:00ODIN 59 JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-1Te spelen
    za 30-okt. 10:15Meervogels 31 JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-2Te spelen
    za 30-okt. 10:15Zouaven (de) JO9-1 - Sporting Krommenie JO9-1Te spelen
    za 30-okt. 10:30Sporting Krommenie JO9-2 - SVA JO9-3Te spelen
    za 30-okt. 10:30Sporting Krommenie JO8-3 - Jong Holland JO8-4Te spelen
    za 30-okt. 10:30Sporting Krommenie JO12-4 - Zaandijk JO12-3Te spelen
    za 30-okt. 10:30Sporting Krommenie JO13-4 - ODIN 59 JO13-4Te spelen
    za 30-okt. 10:30Saenden JO9-2 - Sporting Krommenie JO9-4Te spelen
    za 30-okt. 11:15SVA JO13-2 - Sporting Krommenie JO13-3Te spelen
    za 30-okt. 14:30Kadoelen sv. JO13-1 - Sporting Krommenie JO13-1Te spelen
rfwbs-slide