• Programma Senioren (Zo1, Zo2, Zo3, Zo4, Zo5, Za1, Za2)

    WedstrijddatumWedstrijdStatus
    zo 26-sep. 12:00Sporting Krommenie 6 - Purmersteijn 5Te spelen
    zo 26-sep. 12:00Sporting Krommenie 4 - KFC 5Te spelen
    vr 01-okt. 20:00ZCFC VR30+1 - Sporting Krommenie VR30+1Te spelen
    za 02-okt. 10:15Jong Hercules 7 - Sporting Krommenie 2Te spelen
    za 02-okt. 12:15Jong Hercules 4 - Sporting Krommenie 3Te spelen
    za 02-okt. 14:00Sporting Krommenie O23-1 - AFC 34 O23-1Te spelen
    za 02-okt. 14:00Sporting Krommenie 4 - Blauw Wit (W) 4Te spelen
    za 02-okt. 14:30OFC 1 - Sporting Krommenie 1Te spelen
  • Programma Junioren (JO14, JO15, JO17, JO19)

    WedstrijddatumWedstrijdStatus
    za 02-okt. 10:00Vitesse 22 JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-1Te spelen
    za 02-okt. 10:00IJmuiden vv. JO16-2 - Sporting Krommenie JO16-2Te spelen
    za 02-okt. 11:15ODIN 59 JO15-2 - Sporting Krommenie JO15-2Te spelen
    za 02-okt. 11:15Assendelft MO17-1 - Sporting Krommenie MO17-1Te spelen
    za 02-okt. 12:00Sporting Krommenie JO16-1 - ODIN 59 JO16-1Te spelen
    za 02-okt. 12:00Sporting Krommenie JO17-3 - Haarlem-Kennemerland f.c. JO17-1Te spelen
    za 02-okt. 12:00ADO '20 JO19-3 - Sporting Krommenie JO19-2Te spelen
    za 02-okt. 12:15Sporting Krommenie JO15-1 - FC Uitgeest JO15-2Te spelen
    za 02-okt. 12:15Meervogels 31 MO19-1 - Sporting Krommenie MO19-1Te spelen
    za 02-okt. 12:45Spaarnwoude sv. JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-2Te spelen
    za 02-okt. 13:15KFC JO17-2 - Sporting Krommenie JO17-2Te spelen
    za 02-okt. 14:00Sporting Krommenie JO17-1 - FC Uitgeest JO17-1Te spelen
    za 02-okt. 14:00Sporting Krommenie JO19-4 - Volendam (rkav) JO19-6Te spelen
    za 02-okt. 14:30VSV JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-1Te spelen
    za 02-okt. 14:30Vitesse 22 MO15-2 - Sporting Krommenie MO15-1Te spelen
    za 02-okt. 15:00ODIN 59 JO19-3 - Sporting Krommenie JO19-3Te spelen
  • Programma Pupillen (JO8, JO9, JO10, JO11, JO12, JO13)

    WedstrijddatumWedstrijdStatus
    za 02-okt. 08:30SVA JO9-5 - Sporting Krommenie JO9-4Te spelen
    za 02-okt. 08:30VVC fc JO9-1 - Sporting Krommenie JO9-1Te spelen
    za 02-okt. 08:30SVA JO12-2 - Sporting Krommenie JO12-1Te spelen
    za 02-okt. 08:30DEM (RKVV) JO11-5 - Sporting Krommenie JO11-4Te spelen
    za 02-okt. 09:00Sporting Krommenie JO12-2 - Assendelft JO12-2Te spelen
    za 02-okt. 09:00Sporting Krommenie MO11-1 - DSS MO11-3Te spelen
    za 02-okt. 09:00Sporting Krommenie JO13-1 - OFC JO13-1Te spelen
    za 02-okt. 09:00Zaanlandia JO13-2 - Sporting Krommenie JO13-4Te spelen
    za 02-okt. 09:00Zaandijk JO13-2 - Sporting Krommenie JO13-3Te spelen
    za 02-okt. 09:30SVA JO8-5 - Sporting Krommenie JO8-4Te spelen
    za 02-okt. 09:30SVA JO8-3 - Sporting Krommenie JO8-2Te spelen
    za 02-okt. 10:15Meervogels 31 JO10-1 - Sporting Krommenie JO10-1Te spelen
    za 02-okt. 10:30Sporting Krommenie JO9-3 - SVA JO9-8Te spelen
    za 02-okt. 10:30Sporting Krommenie JO8-1 - FC Amsterdam JO8-1Te spelen
    za 02-okt. 10:30Sporting Krommenie JO12-3 - SVA JO12-4Te spelen
    za 02-okt. 10:30Sporting Krommenie JO10-2 - Blauw Wit (W) JO10-1Te spelen
    za 02-okt. 10:30Sporting Krommenie JO13-2 - ZOB JO13-2Te spelen
    za 02-okt. 10:30Sporting Krommenie JO11-3 - ODIN 59 JO11-3Te spelen
    za 02-okt. 10:30Zaandijk JO12-2 - Sporting Krommenie JO12-4Te spelen
    za 02-okt. 10:30VSV JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-2Te spelen
    za 02-okt. 10:40Sporting Krommenie JO9-2 - Assendelft JO9-1Te spelen
    za 02-okt. 10:45Dijk De asv JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-1Te spelen
rfwbs-slide