• Sporting Krommenie Dames 35+ Vrijdag

  • Sporting Krommenie VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 20:00Sporting Krommenie VR30+1 - SVIJ VR30+2Sportpark Provily
    18 feb. 20:00Abcoude fc VR30+1 - Sporting Krommenie VR30+1Sportpark Hollandse Kade
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sporting Krommenie VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVIJ VR30+264112361713
    2Abcoude fc VR30+154011918112
    3Buitenveldert sc. VR30+153022810189
    4Saenden VR30+16303232039
    5ZCFC VR30+14211285237
    6Onze Gezellen VR30+122009456
    7Sporting Krommenie VR30+15005722-150
    8Overbos sv. VR30+15005355-520
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barendse, PatriciaTeamspeler
    Ineke, IvanaTeamspeler
    Ladru-Weeber, LindaTeamspeler
    Lagrand, MarietteTeamspeler
    Prins, ClaudiaTeamspeler
    Selij, JudithTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Sporting Krommenie VR30+1

    VS

    SVIJ VR30+2

    04 februari 202220:00 uur
    Sportpark Provily veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Krommenie VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide