• Sporting Krommenie Dames 35+ Vrijdag

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 okt. 19:15Buitenveldert sc. VR30+1 - Sporting Krommenie VR30+1Sportpark Buitenveldert
    5 nov. 20:00Saenden VR30+1 - Sporting Krommenie VR30+1Sportpark Saenden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Sporting Krommenie VR30+1 (204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Abcoude fc VR30+13300165119
    2SVIJ VR30+232109277
    3Buitenveldert sc. VR30+13201193166
    4Saenden VR30+13102612-63
    5ZCFC VR30+1201114-31
    6Sporting Krommenie VR30+1200228-60
    7Overbos sv. VR30+12002019-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Barendse, PatriciaTeamspeler
    Ineke, IvanaTeamspeler
    Ladru-Weeber, LindaTeamspeler
    Lagrand, MarietteTeamspeler
    Prins, ClaudiaTeamspeler
    Selij, JudithTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Buitenveldert sc. VR30+1

    VS

    Sporting Krommenie VR30+1

    22 oktober 202119:15 uur
    Sportpark Buitenveldert veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Sporting Krommenie VR30+1

    204 Vrouwen 30+ Vrijdag Competitiereeks 7x7

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide