• 35+1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkelaar, MatthijsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 mei.Sporting Krommenie 35+1 - FC Uitgeest 35+11 - 2
  • Poulestanden Sporting Krommenie 35+1 (0295 Veteranen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 35+218141336132343
    2Succes 35+11812242819938
    3DEM (RKVV) 35+21483322101227
    4Sporting Krommenie 35+1183691232-2015
    5DEM (RKVV) 35+11834111531-1613
    6FC Uitgeest 35+11824121725-810

    Poulestanden Sporting Krommenie 35+1 (0296 Veteranen 35+ Vrijdag 7x7 (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 35+119106333151836
    2DEM (RKVV) 35+2168532519629
    3FCZSW 35+11676326161027
    4DEM (RKVV) 35+1164662421318
    5Sporting Krommenie 35+1170314946-373
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berkelaar, MatthijsTeamspeler
    Beunje, Marc deTeamspeler
    Hersbach, RobTeamspeler
    Kerssens, RalphTeamspeler
    Kuik, Eric vanTeamspeler
    Rothuizen, BasTeamspeler
    Splunteren, Randal vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.