• 1 Veld Zondag man

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 171154@-1 )
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Beek, Jordi vanTechnische stafTrainer/coach
    Krook, Simon `Overige stafTeammanager
    Nierop, MathijsTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:00Purmerend 1 - Sporting Krommenie 1Sportpark Weidevenne
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.Sporting Krommenie 1 - SVA 13 - 3
    8 dec.Ilpendam 1 - Sporting Krommenie 10 - 1
  • Poulestanden Sporting Krommenie 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Krommenie 13300100109
    2Kennemers (de) 13201131126
    3Knollendam 13012110-91
    4Graftdijk 13012114-131

    Poulestanden Sporting Krommenie 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules Zaandam sc 11172229151423
    2Saenden 11164131141722
    3Meervogels 31 11162328171120
    4Limmen 1115331916318
    5Purmerend 1115242624217
    6Ilpendam 1115242523217
    7V.V. Bergen 1114522321217
    8Sporting Krommenie 1115151920-116
    9Vrone 1114162628-213
    10Rijp (de) 1103343229312
    11Koedijk 1113261832-1411
    12Egmondia 1113172137-1610
    13SVA 1111641619-39
    14Beemster 1101271230-182

    Poulestanden Sporting Krommenie 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AFC 34 111009183
    2VVS 46 111007073
    3RKAV Volendam11005053
    4Fortuna Wormerveer11006243
    5Schagen United 111005143
    6Vrone 111005233
    7DWOW 111004133
    8Zwaluwen 30 HCSV 111004133
    9Kolping Boys 111004223
    10Spirit 30 (SC) 111003123
    11JVC 111002023
    12Purmersteijn 111002023
    13Hollandia11003213
    14Sporting Krommenie 111003213
    15Hauwert 65 111002113
    16RCZ 111002113
    17FC Uitgeest 111001013
    18Zouaven (de) 111001013
    19FC Den Helder 111004403
    20VVW 111004403
    21Monnickendam 111002203
    22Purmersteijn00000000
    23Jong Holland 110014400
    24Reiger Boys 110014400
    25Rijp (de) 110012200
    26Saenden 1100123-10
    27SDOB 1100123-10
    28EVC 1100112-10
    29Kleine Sluis 1100112-10
    30Alkmaarsche Boys 1100101-10
    31ZAP 1100101-10
    32SVA 1100124-20
    33ZOB 1100113-20
    34Opperdoes 1100102-20
    35Zeevogels 1100102-20
    36Beemster 1100125-30
    37DWB 1100114-30
    38KGB 1100114-30
    39Adelbert st 1100126-40
    40SEW 1100115-40
    41V.V. Bergen 1100105-50
    42Dindua 1100107-70
    43DTS 1100119-80

    Poulestanden Sporting Krommenie 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DWOW 111008173
    2Zouaven (de) 111006153
    3AFC 34 111005053
    4De Dijk11005143
    5JOS Watergraafsmeer11005143
    6Purmersteijn11005143
    7Roda '46 111005143
    8Pancratius Rksv 111004043
    9AFC 111004133
    10Huizen 111004133
    11Velsen Rkvv11004133
    12RKAV Volendam11004133
    13Hollandia11003033
    14RODA '23 Rksv 111003033
    15SDZ 111005323
    16Scherpenzeel 111004223
    17Zandvoort s.v. 111004223
    18Montfoort S.V.'19 111003123
    19Olympia Haarlem 111003123
    20Valleivogels 111003123
    21WV-HEDW 111002023
    22Victoria 111003213
    23IJFC 111002113
    24Kolping Boys 111002113
    25Merino's de 111002113
    26VVS 46 111002113
    27DHSC11001013
    28Loosdrecht 111001013
    29Purmersteijn 111001013
    30RCZ 111001013
    31Spakenburg 211001013
    32Fortuna Wormerveer11002203
    33CSW 111002203
    34AFC 211001103
    35HBOK 111000003
    36Argon 100000000
    37Hauwert 65 100000000
    38Vrone 110012200
    39ASV Arsenal 110012200
    40Zuidvogels HSV De 110011100
    41Eemdijk10010000
    42Houten 1100123-10
    43FC Den Helder 1100112-10
    44OSV 1100112-10
    45Roda '46 1100112-10
    46FC Uitgeest 1100112-10
    47Breukelen FC 1100101-10
    48IJmuiden vv. 1100101-10
    49SVL 1100101-10
    50ZSGOWMS 1100101-10
    51Zwaluwen 30 HCSV 1100101-10
    52Legmeervogels 1100135-20
    53Hoofddorp s.v. 1100124-20
    54VVW 1100124-20
    55AFC Quick 1890 1100113-20
    56SCW 1100113-20
    57SDO100113-20
    58Spirit 30 (SC) 1100102-20
    59PVCV 1100114-30
    60Sporting Krommenie 1100114-30
    61Vriendenschaar 1100114-30
    62VVZA 1100114-30
    63JVC 1100103-30
    64VSV 1100103-30
    65Hees 1100115-40
    66Kampong 1100115-40
    67Schagen United 1100115-40
    68Wartburgia asv 1100115-40
    69BSM sv 1100104-40
    70FC Blauw-Wit Beursbengels 1100116-50
    71Monnickendam 1100105-50
    72CDW 1100118-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gielen, JimTeamspeler
    Hakvoort, DaanTeamspeler
    Meijns, RoelTeamspelerAanvaller
    Mirck, JopTeamspeler
    Mooij, MartijnTeamspeler
    Schoonheijt, Matz MTeamspeler
    Unlu, Levent fczswTeamspeler
    Vries, Mitchell deTeamspeler
rfwbs-slide