• Wedstrijdsecretariaat

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteam
    20-04-2018 20:00DEM (RKVV) 35+2Sporting Krommenie 35+1
    20-04-2018 20:00Succes 35+1Sporting Krommenie 35+2
    20-04-2018 20:25Sporting Krommenie 35+1FC Uitgeest 35+1
    20-04-2018 20:25Sporting Krommenie 35+2FC Uitgeest 35+2
    20-04-2018 20:25Medemblik FC 35+1Sporting Krommenie 35+2
    20-04-2018 21:10FCZSW 35+1Sporting Krommenie 35+1
    20-04-2018 21:35Sporting Krommenie 35+1DEM (RKVV) 35+1
    21-04-2018 08:30DEM (RKVV) JO9-4Sporting Krommenie JO9-3
    21-04-2018 08:30OFC JO11-3Sporting Krommenie JO11-3
    21-04-2018 08:30Onze Gezellen JO11-2Sporting Krommenie JO11-2
    21-04-2018 08:45Foresters (de) JO10-2Sporting Krommenie JO10-1
    21-04-2018 08:45Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-1Sporting Krommenie JO8-1
    21-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO10-3FC Uitgeest JO10-4
    21-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO9-2Fortuna Wormerveer sv JO9-3
    21-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO10-5Hercules Zaandam sc JO10-3
    21-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO9-4SVIJ JO9-2
    21-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO9-1Pancratius Rksv JO9-1
    21-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO8-4SVA JO8-4
    21-04-2018 09:00HSV JO10-2Sporting Krommenie JO10-2
    21-04-2018 09:00ADO '20 JO9-3Sporting Krommenie JO9-5
    21-04-2018 09:15Sporting Krommenie JO12-2Alcmaria Victrix JO12-1
    21-04-2018 09:15Hercules Zaandam sc JO9-3Sporting Krommenie JO9-6
    21-04-2018 10:00Foresters (de) JO12-1Sporting Krommenie JO12-3
    21-04-2018 10:00Wijk aan Zee JO9-1Sporting Krommenie JO9-7
    21-04-2018 10:15Sporting Krommenie JO11-4DSS JO11-9
    21-04-2018 10:15Sporting Krommenie JO10-4EVC JO10-2
    21-04-2018 10:15Sporting Krommenie JO8-3FC Uitgeest JO8-4
    21-04-2018 10:15Sporting Krommenie JO8-2HSV JO8-2
    21-04-2018 10:30RCZ JO8-3Sporting Krommenie JO8-5
    21-04-2018 10:30AMVJ JO17-1Sporting Krommenie JO17-1
    21-04-2018 11:00Sporting Andijk MO13-1Sporting Krommenie MO13-1
    21-04-2018 11:00ADO '20 JO15-4Sporting Krommenie JO15-3
    21-04-2018 11:00UNO vv JO12-1Sporting Krommenie JO12-1
    21-04-2018 11:00OSV JO13-1Sporting Krommenie JO13-1
    21-04-2018 11:15Sporting Krommenie JO13-4Kennemers (de) JO13-3
    21-04-2018 11:15Koedijk MO15-1Sporting Krommenie MO15-1
    21-04-2018 11:40Sporting Krommenie JO16-1Zeevogels JO16-1
    21-04-2018 11:45Sporting Krommenie JO14-2Texel 94 JO14-1
    21-04-2018 12:00Sporting Krommenie JO15-4Egmondia JO15-2
    21-04-2018 12:15Egmondia JO13-1Sporting Krommenie JO13-2
    21-04-2018 12:30ODIN 59 JO17-2Sporting Krommenie JO17-4
    21-04-2018 12:30IVV JO15-1Sporting Krommenie JO15-1
    21-04-2018 13:15Sporting Krommenie JO17-2Volendam (rkav) JO17-4
    21-04-2018 13:15Kolping Boys JO14-1Sporting Krommenie JO14-1
    21-04-2018 13:30Sporting Krommenie JO15-5Westzaan JO15-1
    21-04-2018 13:30Sporting Krommenie MO15-2Purmerland MO15-1
    21-04-2018 14:30Kwadijk 1Sporting Krommenie 1
    21-04-2018 14:30ZCFC JO15-1Sporting Krommenie JO15-2
    21-04-2018 14:45V.V. Bergen JO19-1Sporting Krommenie JO19-1
    21-04-2018 14:45Westfriezen JO17-3Sporting Krommenie JO17-3
    21-04-2018 19:00Sporting Krommenie 6Sporting Krommenie 5
    22-04-2018 11:45Alliance '22 sv. 2Sporting Krommenie 2
    22-04-2018 12:00Sporting Krommenie JO19-1Rijp (de) JO19-2
    22-04-2018 12:00Alkmaarsche Boys 7Sporting Krommenie 3
    22-04-2018 14:00Saenden 1Sporting Krommenie 1
    25-04-2018 18:00Limmen JO10-2Sporting Krommenie JO10-3
    25-04-2018 18:30Sporting Krommenie JO13-3Meervogels 31 JO13-2
    25-04-2018 18:30Sporting Krommenie JO9-1Volendam (rkav) JO9-1
    25-04-2018 18:30KGB JO11-1Sporting Krommenie JO11-1
    25-04-2018 18:30RCZ JO8-1Sporting Krommenie JO8-2
    28-04-2018 08:30WSV 1930 JO11-2Sporting Krommenie JO11-3
    28-04-2018 08:45RCZ JO10-1Sporting Krommenie JO10-2
    28-04-2018 08:45Hoofddorp s.v. JO9-7Sporting Krommenie JO9-4
    28-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO9-3Meervogels 31 JO9-2
    28-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO8-1Volendam (rkav) JO8-2
    28-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO10-4Purmerend JO10-5
    28-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO10-5WSV 1930 JO10-4
    28-04-2018 09:00Sporting Krommenie JO8-4Geel Wit '20 sv. JO8-4
    28-04-2018 09:00Volendam (rkav) JO12-7Sporting Krommenie JO12-3
    28-04-2018 09:00Limmen JO8-2Sporting Krommenie JO8-2
    28-04-2018 09:30Vitesse 22 JO11-1Sporting Krommenie JO11-2
    28-04-2018 10:00Castricum FC JO9-3Sporting Krommenie JO9-5
    28-04-2018 10:15Kennemers (de) JO11-3Sporting Krommenie JO11-4
    28-04-2018 10:15FC Uitgeest JO9-5Sporting Krommenie JO9-7
    28-04-2018 10:30Sporting Krommenie JO15-4WSV 1930 JO15-4
    28-04-2018 10:30Sporting Krommenie JO9-2OFC JO9-3
    28-04-2018 10:30Sporting Krommenie JO9-6KFC JO9-6
    28-04-2018 10:30Sporting Krommenie JO8-3Vitesse 22 JO8-4
    28-04-2018 11:00Wijk aan Zee JO19-1Sporting Krommenie JO19-2
    28-04-2018 11:30DCG Rksv JO8-6Sporting Krommenie JO8-5
    28-04-2018 12:15Meervogels 31 JO13-1Sporting Krommenie JO13-2
    28-04-2018 14:30SVA JO15-4Sporting Krommenie JO15-5