• Trainingschema

  •  v4.0       
           
    maandag veld teams trainers
    16:45 - 18:00 2 JO10 Ernst Delgman, Arjen Catsburg
    17:00 - 18:00 1 JO8 Coert Laffra
    17:30 - 18:30   MO15-2 Simon Stoter
    18:15 - 19:30 1&2 JO13, JO14, JO15 (niet selectie) Simon Stoter, Jan Heijne, Ramon Funcke,  Victor de Jong, Aad Beljaars, John Walravens
    19:30 - 21:00 1 JO17 (niet selectie) Roland Hofstra, Peter Meijns
    19:30 - 21:00 2 JO19 (niet selectie) (nnb)
           
    dinsdag veld teams trainers
    16:00 - 17:00 1 JO9-2 tm JO9-7 Jan v/d Stoop, Ben Hazewindus
    16:45 - 18:00   JO11 Jan v/d Stoop, Ben Hazewindus, Victor de Jong Gwendolyn de Koning
    16:45 - 18:00 1 JO12 Gwendolyn de Koning, Fred Heijne,        Sander Schoen
    17:00 - 18:00   JO9-1 Gwendolyn de Koning
    18:00 - 19:15 1&2 JO13, JO14, JO15 (selectie) Thomas ten Broek, Simon Krook,               Lars ten Broek
    19:15 - 20:30 1 JO16, JO17 (selectie) Iskender Koca, Ab ten Broek
    19:15 - 20:45 2 JO-19 (selectie) Clifford Oghogho
    20:30 - 21:45 1 zondag (selectie) Jordi van Beek, Desmond Post
    20:45 - 21:45 2 zaterdag 1 nnb
           
    woensdag veld teams trainers
    15:00 - 16:00 1 mini's Gwendolyn de Koning
    15:15 - 16:00   peuters Dione Heijne
    16:00 - 17:00 1 JO-8 Gwendolyn de Koning
    16:00 - 17:00   MO13-1 Dione
    16:45 - 18:00 2 JO10 Ernst Delgman, Arjen Catsburg
    17:30 - 18:30   MO15-2 Simon Stoter
    18:00 - 19:15 1 MO15-1 Victor de Jong
    18:15 - 19:30 1&2 JO13, JO14, JO15 (niet selectie) Simon Stoter, Jan Heijne, Ramon Funcke, Victor de Jong, Aad Beljaars, John Walravens
    19:30 - 21:00 1 JO17 (niet selectie) Roland Hofstra, Peter Meijns
    19:30 - 21:00 2 JO19 (niet selectie) (nnb)
    21:00 - 22:00 1 overige senioren (35+) -
    21:00 - 22:00 2 overige senioren (SK 4) -
           
    donderdag veld teams trainers
    16:00 - 17:00 1 JO9-2 tm JO9-7 Jan v/d Stoop, Ben Hazewindus
    16:45 - 18:00 1&2 JO11 Jan v/d Stoop, Ben Hazewindus, Victor de Jong
    16:45 - 18:00   JO12 Gwendolyn de Koning, Fred Heijne, Sander Schoen
    17:00 - 18:00   JO9-1 Gwendolyn de Koning
    18:15 - 19:15 1&2 JO13, JO14, JO15 (selectie) Thomas ten Broek, Simon Krook, Lars ten Broek
    19:15 - 20:30 2 JO16, JO17 (selectie) Iskender Koca, Ab ten Broek
    19:30 - 21:00 1 zondag (selectie) Jordi van Beek, Desmond Post
    20:30 - 21:45 2 JO-19 (selectie) Clifford Oghogho
    21:00 - 22:00 1 zaterdag 1 nnb
           
    vrijdag veld teams trainers
    17:00 - 18:00 1 MO13-1 Dione Heijne
    17:00 - 18:00 2 JO9-1, JO11-1, JO12-1 Wibo Koning
    18:00 - 19:15 2 JO13-1 Wibo Koning
    18:00 - 19:15 1 MO15-1 Victor de Jong
    20:00 - 21:00 1 overige senioren Gerard Tjibjes