• JO11-1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag16:45u-18:00u1/2
    Donderdag16:45u-18:00u1/2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 09:45Sporting Krommenie JO11-1 - Purmerend JO11-2Sportpark Provily - Sport Krom
    3 mrt. 10:00Sporting Krommenie JO11-1 - Alliance '22 sv. JO11-1Sportpark Provily - Sport Krom
    10 mrt. 10:15Sporting Krommenie JO11-1 - Castricum FC JO11-1Sportpark Provily - Sport Krom
    17 mrt. 10:00ODIN 59 JO11-2 - Sporting Krommenie JO11-1Sportpark "Assumburg"- ODIN'59"
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Ilpendam JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-14 - 2
    17 feb.EVC JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-12 - 4
  • Poulestanden JO11-1 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest JO11-111101095128331
    2Castricum FC JO11-11190278294927
    3Alliance '22 sv. JO11-1981069155425
    4Sporting Krommenie JO11-11063153134021
    5VSV JO11-1116146053719
    6Haarlem-Kennemerland f.c. JO11-11052354421217
    7SVIJ JO11-1105142538-1316
    8Assendelft JO11-11144353371616
    9DSK JO11-1114164350-713
    10Zwanenburg v.v. JO11-1103073253-219
    11Velsen Rkvv JO11-1102172771-447
    12Koninklijke HFC JO11-4112093072-426
    13Onze Gezellen JO11-2111191871-534
    14DEM (RKVV) JO11-3100010889-810

    Poulestanden JO11-1 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ilpendam JO11-1220013766
    2ODIN 59 JO11-211006243
    3RCZ JO11-111005143
    4Alliance '22 sv. JO11-111003123
    5Sporting Krommenie JO11-121016603
    6Assendelft JO11-12101911-23
    7SDOB JO11-100000000
    8Volendam (rkav) JO11-300000000
    9EVC JO11-1100124-20
    10Castricum FC JO11-120021016-60
    11Swift JO11-2200228-60

    Poulestanden JO11-1 (B4220 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ilpendam JO11-111006153
    2Amsvorde JO11-100000000
    3Brederodes JO11-200000000
    4Breukelen FC JO11-100000000
    5BSM sv JO11-100000000
    6CJVV JO11-100000000
    7FC Uitgeest JO11-200000000
    8Forza Almere JO11-100000000
    9Hertha JO11-100000000
    10Jong Holland JO11-200000000
    11Kampong JO11-200000000
    12KGB JO11-200000000
    13KGB JO11-100000000
    14Kleine Sluis JO11-1G00000000
    15Meern De JO11-300000000
    16Overbos sv. JO11-200000000
    17Pancratius Rksv JO11-200000000
    18Purmerend JO11-200000000
    19PVC JO11-100000000
    20Real Sranang sv. JO11-100000000
    21RODA '23 Rksv JO11-300000000
    22Sporting Almere JO11-200000000
    23Sporting Krommenie JO11-100000000
    24SVF JO11-100000000
    25Vliegdorp 't vv JO11-100000000
    26VVS 46 JO11-100000000
    27Wasmeer JO11-100000000
    28Waterwijk asc JO11-200000000
    29Purmerland JO11-1100116-50

    Poulestanden JO11-1 (B4210 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Krommenie JO11-111004403
    2V.V. Bergen JO11-110014400

    Poulestanden JO11-1 (B4200 Zwaluwen jeugdbeker Onder 11 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sporting Krommenie JO11-13300214179
    2FC Uitgeest JO11-13201192176
    3Assendelft JO11-12002112-110
    4DEM (RKVV) JO11-32002326-230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Khalil, BadrTeamspeler
    Rensen, MilesTeamspeler
    Schermer, NiiloTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.