• JO10-2 Veld Zaterdag

  • JO10-2 Veld Zaterdag

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag16:45u-18:00u2
    Woensdag16:45u-18:00u2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 09:00Sporting Krommenie JO10-2 - Rijp (de) JO10-1Sportpark Provily - Sport Krom
    17 mrt. 10:30RCZ JO10-1 - Sporting Krommenie JO10-2Sportpark Jagersveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 feb.Sporting Krommenie JO10-2 - Adelbert st JO10-11 - 5
    17 feb.Zaanlandia JO10-2 - Sporting Krommenie JO10-23 - 0
  • Poulestanden JO10-2 (0263 Onder 10 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Purmersteijn JO10-31091076156128
    2Hercules Zaandam sc JO10-11081158243425
    3RCZ JO10-11071251232822
    4Fortuna Wormerveer sv JO10-31061348291919
    5Purmerend JO10-21051455401516
    6Zaanlandia JO10-2104243327614
    7HSV JO10-294143930913
    8Rijp (de) JO10-193243034-411
    9FC Uitgeest JO10-2102081779-626
    10Sporting Krommenie JO10-2101091668-523
    11Wherevogels De JO10-31000101670-540

    Poulestanden JO10-2 (B4320 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JVC JO10-13300195149
    2KGB JO10-13201235186
    3Sporting Krommenie JO10-22002216-140
    4Vrone JO10-12002119-180

    Poulestanden JO10-2 (0264 Onder 10 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fortuna Wormerveer sv JO10-3220014596
    2RCZ JO10-1220010466
    3Zaanlandia JO10-222006066
    4Purmerend JO10-211009273
    5EVC JO10-111005233
    6Adelbert st JO10-121017613
    7RCZ JO10-221019903
    8Hercules Zaandam sc JO10-221016603
    9HSV JO10-2200239-60
    10Rijp (de) JO10-12002411-70
    11Sporting Krommenie JO10-2200218-70
    12Always Forward JO10-32002315-120
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Blakenburg, MeesTeamspeler
    Groot, Stijn deTeamspeler
    Hoope, Stijn tenTeamspeler