• Programma Sporting Krommenie 1 (zondag)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitie
    22-10-2017 14:30Westzaan 1Sporting Krommenie 10512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
  • Uitslagen Sporting Krommenie 1 (zondag)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    15-10-2017WSV 1930 1Sporting Krommenie 13 - 1
  • Trainingsschema

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    wo 18-okt. 19:00Sporting Krommenie JO15-2 - Velsen JO15-1
    wo 18-okt. 19:30Sporting Krommenie JO17-4 - Zaandijk JO17-3
    za 21-okt. 08:30Sporting Krommenie JO8-2 - SVA JO8-3
    za 21-okt. 08:30Sporting Krommenie JO8-3 - FC Uitgeest JO8-3
    za 21-okt. 08:30Sporting Krommenie JO10-1 - FC Uitgeest JO10-1
    za 21-okt. 08:30DEM JO11-3 - Sporting Krommenie JO11-1
    za 21-okt. 09:00FC Uitgeest JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-2
    za 21-okt. 09:30Sporting Krommenie JO8-4 - Geel Wit '20 sv. JO8-3
    za 21-okt. 09:45Sporting Krommenie JO9-5 - Purmersteijn JO9-4
    za 21-okt. 09:45Sporting Krommenie JO9-3 - ODIN 59 JO9-3
    za 21-okt. 10:00Sporting Krommenie JO10-4 - SVA JO10-5
    za 21-okt. 10:15KFC JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-1
    za 21-okt. 10:45Sporting Krommenie MO13-1 - Jisp MO13-1
    za 21-okt. 10:45Sporting Krommenie JO11-1 - Alliance 22 JO11-1
    za 21-okt. 10:45Sporting Krommenie JO10-5 - Bloemendaal JO10-6
    za 21-okt. 11:00Sporting Krommenie JO8-1 - Foresters de JO8-1
    za 21-okt. 11:00Sporting Krommenie JO13-1 - RKEDO JO13-1
    za 21-okt. 11:00Sporting Krommenie JO8-5 - Rijp (de) JO8-3
    za 21-okt. 11:00Sporting Krommenie JO9-2 - Dijk De JO9-2
    za 21-okt. 11:30Sporting Krommenie MO15-1 - Meern De MO15-2
    za 21-okt. 12:15Sporting Krommenie JO15-3 - Alcmaria Victrix JO15-3
    za 21-okt. 12:15Sporting Krommenie JO15-1 - Hercules Zaandam sc JO15-1
    za 21-okt. 13:15Kolping Boys JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-2
    za 21-okt. 14:00Sporting Krommenie JO19-1 - Bloemendaal JO19-3
    za 21-okt. 14:00Sporting Krommenie JO17-3 - Terrasvogels JO17-2G
    za 21-okt. 14:00THB JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-2
    zo 22-okt. 12:00Sporting Krommenie 4 - Velsen 10
    zo 22-okt. 12:00Sporting Krommenie 3 - Limmen 7
    zo 22-okt. 14:00Vitesse 22 8 - Sporting Krommenie 5
    zo 22-okt. 14:30Westzaan 1 - Sporting Krommenie 1
    di 24-okt. 18:30FC Uitgeest JO10-5 - Sporting Krommenie JO10-5
    wo 25-okt. 18:30Sporting Krommenie JO9-3 - FC Uitgeest JO9-4
    wo 25-okt. 18:30WMC JO9-1G - Sporting Krommenie JO9-6
    wo 25-okt. 18:30DSOV JO8-5 - Sporting Krommenie JO8-4
    za 28-okt. 08:30HBC JO8-4 - Sporting Krommenie JO8-5
    za 28-okt. 08:45Koedijk JO8-3 - Sporting Krommenie JO8-3
    za 28-okt. 09:00Sporting Krommenie JO8-4 - Zaanlandia JO8-3
    za 28-okt. 09:00Sporting Krommenie JO9-2 - Zaanlandia JO9-2
    za 28-okt. 09:00Sporting Krommenie JO10-3 - Jong Holland JO10-4
    za 28-okt. 09:00Sporting Krommenie JO10-2 - HSV JO10-2
    za 28-okt. 09:00Hercules Zaandam sc JO10-3 - Sporting Krommenie JO10-4
    za 28-okt. 09:00Castricum FC JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-2
    za 28-okt. 09:45KFC JO9-1 - Sporting Krommenie JO9-1
    za 28-okt. 10:00Overbos sv. JO10-5 - Sporting Krommenie JO10-5
    za 28-okt. 10:00V.V. Bergen JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-1
    za 28-okt. 10:15Sporting Krommenie MO13-1 - Saenden MO13-1
    za 28-okt. 10:15Sporting Krommenie JO9-5 - SVA JO9-4
    za 28-okt. 10:15Sporting Krommenie JO11-2 - Reiger Boys JO11-4
    za 28-okt. 10:15Sporting Krommenie JO9-6 - ODIN 59 JO9-5
    za 28-okt. 10:15Sporting Krommenie JO13-2 - Meervogels 31 JO13-1
    za 28-okt. 10:15Sporting Krommenie JO11-3 - DEM (RKVV) JO11-4
    za 28-okt. 10:15Meervogels 31 JO19-2 - Sporting Krommenie JO19-2
    za 28-okt. 10:15FC Uitgeest JO10-1 - Sporting Krommenie JO10-1
    za 28-okt. 10:15Kennemers (de) JO9-3 - Sporting Krommenie JO9-4
    za 28-okt. 10:30Hercules Zaandam sc JO11-2 - Sporting Krommenie JO11-4
    za 28-okt. 11:00Sporting Krommenie JO12-1 - Koninklijke HFC JO12-2
    za 28-okt. 11:00DEM JO9-5 - Sporting Krommenie JO9-3
    za 28-okt. 11:30Sporting Krommenie JO12-3 - OFC JO12-3
    za 28-okt. 11:30FC Uitgeest JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-1
    za 28-okt. 11:30WSV 30 JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-4
  • Uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    Sporting Krommenie JO11-1Velsen Rkvv JO11-19 - 1
    Hercules Zaandam sc JO13-3Sporting Krommenie JO13-31 - 1
    Sporting Krommenie JO10-2Purmersteijn JO10-30 - 9
    Kennemers (de) JO11-1Sporting Krommenie JO11-315 - 1
    Sporting Krommenie JO10-1ODIN 59 JO10-25 - 2
    Sporting Krommenie JO10-5Koninklijke HFC JO10-91 - 5
    Hellas Sport JO14-1Sporting Krommenie JO14-25 - 0
    Sporting Krommenie MO15-2SVA MO15-24 - 4
    OFC MO13-1Sporting Krommenie MO13-13 - 3
    Robinhood s.v. JO15-1Sporting Krommenie JO15-13 - 0
    Foresters (de) JO10-4Sporting Krommenie JO10-33 - 7
    Sporting Krommenie JO11-4Meervogels 31 JO11-21 - 5
    Jong Holland JO11-2Sporting Krommenie JO11-24 - 1
    Sporting Krommenie JO10-4KFC JO10-30 - 4
    Geel Wit '20 sv. JO12-1Sporting Krommenie JO12-11 - 2
    RCZ JO15-3Sporting Krommenie JO15-40 - 2
    ADO '20 JO15-4Sporting Krommenie JO15-317 - 0
    Sporting Krommenie JO15-5IJmuiden vv. JO15-410 - 0
    SVA JO13-4Sporting Krommenie JO13-48 - 0
    Sporting Krommenie JO13-1ODIN 59 JO13-10 - 2
    Sporting Krommenie JO12-2Duinrand S JO12-12 - 2
    Sporting Krommenie JO13-2Alcmaria Victrix JO13-12 - 1
    Velsenoord FC JO17-1Sporting Krommenie JO17-36 - 1
    Onze Gezellen JO17-1Sporting Krommenie JO17-12 - 2
    Sporting Krommenie JO16-1SVW 27 JO16-13 - 7
    Sporting Krommenie JO12-3JO12-32 - 5
    Sporting Krommenie JO14-1Hillegom sv JO14-13 - 5
    Sporting Krommenie JO15-2Zaanlandia JO15-22 - 4
    DSS MO15-1Sporting Krommenie MO15-15 - 3
    WSV 1930 JO17-3Sporting Krommenie JO17-21 - 4
    Sporting Krommenie 1Wieringermeer 12 - 3
    Sporting Krommenie JO17-4WSV 1930 JO17-40 - 8
    Sporting Krommenie JO19-2Foresters (de) JO19-48 - 1
    FC Uitgeest 12Sporting Krommenie 44 - 3
    ADO '20 5Sporting Krommenie 23 - 2
    Sporting Krommenie 5Jisp 31 - 2
    Sporting Krommenie 6Kennemers (de) 84 - 4
    Sporting Krommenie JO19-1Wherevogels De JO19-31 - 5
    Sporting Krommenie 3HSV 73 - 3
    WSV 1930 1Sporting Krommenie 13 - 1