• Schema Kersttoernooi 4 tegen 4

    Schema Kersttoernooi 4 tegen 4 voor 08 en 09 jarigen

    woensdag 27 dec 2017, aanvang 13.00 uur

    Barcelona:

    Silvan Nijveld – Dishairo Sophia – Daan Kerssens – Maikel Schnatmeier, leider Nickan Nijveld

    Manchester City:

    Rowan van Beek – Finn Berkelaar – Lars ter Harmsel – Bo Schalkwijk, leider de vader van Finn

    Bayern München:

    Britt Krijnen – Luuk van der Veer – Robin Schomakers – Samuel Mellado Villar, leider de vader van Samuel

    Sporting Krommenie:

    Teun de Groot – Rinke Philips – Ryan Ronkes – Ruby Steenbrugge, leiders de vader van Rinke en Bowy de broer van Ruby

     

    Wedstrijdschema:

    13.15 – 13.30 uur            Barcelona – Manchester City                                     veld A

    13.15 – 13.30 uur            Bayern München – Sporting Krommenie              veld B

    13.35 – 13.50 uur            Barcelona – Bayern München                                   veld A

    13.15 – 13.50 uur            Manchester City -Sporting Krommenie  veld B

    13.55 – 14.10 uur            Sporting Krommenie – Barcelona                            veld A

    13.55 – 14.10 uur            Bayern München – Manchester City                       veld B

    14.10 – 14.40 uur in de kantine voor alle teams een spelregeltest

    14.45 – 15.00uur              Barcelona – Manchester City                                     veld A

    14.45 – 15.00 uur            Bayern München – Sporting Krommenie              veld B

    15.05 – 15.20 uur            Barcelona – Bayern München                                   veld A

    15.05 – 15.20 uur            Manchester City -Sporting Krommenie  veld B

    15.25 – 15.40 uur            Sporting Krommenie – Barcelona                            veld A

    15.25 – 15.40 uur            Bayern München – Manchester City                       veld B

    15.40 – 15.50 uur            tezamen de velden afruimen en materialen opbergen

    Om 16.00 uur volgt in het clubgebouw bekendmaking van de einduitslag van het toernooi en de uitslag van de spelregeltest

     

     

    Schema Kersttoernooi 4 tegen 4 voor 09-1, 010 en 011-2 t/m 4

    donderdag 28 dec 2017, aanvang 13.00 uur

    AJAX:

    Pepijn Delgman – Levi Pirovano – Tim Apeldoorn – Jamie de Beunje. Leider Brent Pirivano

     

    AZ:

    Stan van Langen – Stijn de Groot – Bram van Dijk – Liam Berkelaar. Leider de vader van Liam

     

    PSV:

    Ilias Gueniouen – Dees Casalod – Tygo van der Meer – Thierry en Thijme Vet. Leider Daan Bakker

     

    Feijenoord:

    Nout Vink – Dani Kaper – Luca Boot – Daan Mooij. Leider wordt nog bekendgemaakt

     

    Wedstrijdschema:

    13.15 – 13.35 uur            Ajax – AZ                                                            veld A

    13.15 – 13.35 uur            PSV – Feijenoord                                            veld B

    13.40 – 14.00 uur            Ajax – PSV                                                          veld A

    13.40 – 14.00 uur            AZ – Feijenoord                               veld B

    14.05 – 14.25 uur            Feijenoord – Ajax                                           veld A

    14.05 – 14.25 uur            PSV – AZ                                                             veld B

    14.25 – 14.50 uur            pauze

    14.55 – 15.15 uur            finale om 3 en 4e plaats                veld A

    15.20 – 15.40 uur            finale om 1e en 2e plaats                              veld A

     

    15.40 uur tezamen de velden afruimen en materialen opbergen waarna om 15.55 uur in het clubgebouw de einduitslag van het toernooi bekend wordt gemaakt

     

     

     

     

    Schema Kersttoernooi 4 tegen 4 voor 011-1 en 012

    donderdag 28 dec 2017, aanvang 13.00 uur

     

    Paris St Germain:

    Nickan Nijveld – Luca Bleeker – Sten van Splunteren – Joaquim da Matta

     

    Borussia Dortmund:

    Seph Lok – Kevin van Beek – Per Casalod – Ivan van Dijke

     

    Manchester United:

    Vigo Schalkwijk – Bas Paeper – Tristan Schomakers – Kyan de Draaijer

     

    Wedstrijdschema:

    13.15 – 13.35 uur            Paris SG – Borussia Dortmund                                   veld C

    13.40 – 14.00 uur            Manchester United – Paris SG                                   veld C

    14.05 – 14.25 uur            Borussia Dortmund – Manchester United                           veld C

    14.30 – 14.50 uur            Paris SG – Borussia Dortmund                                   veld C

    14.55 – 15.15 uur            Manchester United – Paris SG                                   veld C

    15.20 – 15.40 uur            Borussia Dortmund – Manchester United                           veld C

     

    15.40 uur tezamen de velden afruimen en materialen opbergen waarna om 15.50 uur in  het clubgebouw de einduitslag van het toernooi bekend wordt gemaakt.

     

     

     

    Verzonden vanuit Mail voor Windows 10