• 35+1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkelaar, MatthijsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 nov.Sporting Krommenie 35+1 - FC Uitgeest 35+20 - 1
    10 nov.Sporting Krommenie 35+1 - Succes 35+11 - 2
    10 nov.Sporting Krommenie 35+1 - DEM (RKVV) 35+11 - 0
  • Poulestanden 35+1 (0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 35+218141336132343
    2Succes 35+11812242819938
    3DEM (RKVV) 35+21281322101225
    4Sporting Krommenie 35+1163491232-2013
    5FC Uitgeest 35+11623111723-69
    6DEM (RKVV) 35+11623111331-189
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berkelaar, MatthijsTeamspeler
    Beunje, Marc deTeamspeler
    Hersbach, RobTeamspeler
    Kerssens, RalphTeamspeler
    Kuik, Eric vanTeamspeler
    Rothuizen, BasTeamspeler
    Splunteren, Randal vanTeamspeler
    Versloot, R.Teamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.