• 35+1 Veld Zaterdag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berkelaar, MatthijsOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden 35+1 (0295 Mannen 35+ Vrijdag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Uitgeest 35+218141336132343
    2Succes 35+11812242819938
    3DEM (RKVV) 35+21483322101227
    4Sporting Krommenie 35+1183691232-2015
    5DEM (RKVV) 35+11834111531-1613
    6FC Uitgeest 35+11824121725-810
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berkelaar, MatthijsTeamspeler
    Beunje, Marc deTeamspeler
    Hersbach, RobTeamspeler
    Kerssens, RalphTeamspeler
    Kuik, Eric vanTeamspeler
    Rothuizen, BasTeamspeler
    Splunteren, Randal vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.