• Programma Sporting Krommenie 1 (zondag)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitie
    24-09-2017 14:00Sporting Krommenie 1Rood Wit Zaanstad 10512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
  • Uitslagen Sporting Krommenie 1 (zondag)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    17-09-2017Terrasvogels 1Sporting Krommenie 10 - 2
  • Voorbereiding/Trainingsschema's

  • Programma

    DatumWedstrijd
    vr 22-sep. 20:00Sporting Krommenie 35+1 - FC Uitgeest 35+2
    vr 22-sep. 20:20DEM 35+2 - Sporting Krommenie 35+1
    vr 22-sep. 20:40Sporting Krommenie 35+1 - Succes 35+1
    vr 22-sep. 21:00FC Uitgeest 35+1 - Sporting Krommenie 35+1
    vr 22-sep. 21:20Sporting Krommenie 35+1 - DEM 35+1
    za 23-sep. 08:30Westzaan JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-5
    za 23-sep. 08:30WSV 30 JO9-3 - Sporting Krommenie JO9-4
    za 23-sep. 08:30Jong Holland JO8-5 - Sporting Krommenie JO8-3
    za 23-sep. 08:30WSV 30 JO9-4 - Sporting Krommenie JO9-6
    za 23-sep. 08:45RCZ JO9-2 - Sporting Krommenie JO9-5
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO13-3 - KFC JO13-3
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO9-3 - Vitesse 22 JO9-3
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO9-1 - Volendam (rkav) JO9-1
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO8-4 - Purmerend JO8-4
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie MO13-1 - EVC MO13-1
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO9-2 - FC Uitgeest JO9-3
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO11-4 - Saenden JO11-2
    za 23-sep. 09:00Sporting Krommenie JO10-4 - RCZ JO10-3
    za 23-sep. 09:00Zaanlandia JO12-2 - Sporting Krommenie JO12-3
    za 23-sep. 09:00AFC 34 JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-1
    za 23-sep. 09:00V.V. Bergen JO10-3 - Sporting Krommenie JO10-3
    za 23-sep. 09:30Vitesse 22 JO10-4 - Sporting Krommenie JO10-5
    za 23-sep. 10:15Sporting Krommenie MO15-2 - EVC MO15-1
    za 23-sep. 10:15Fortuna Wormerv. JO12-2 - Sporting Krommenie JO12-2
    za 23-sep. 10:30Sporting Krommenie JO11-1 - SVIJ JO11-1
    za 23-sep. 10:30Sporting Krommenie JO14-2 - SVA JO14-1
    za 23-sep. 10:30Sporting Krommenie JO15-4 - SVA JO15-4
    za 23-sep. 10:30Sporting Krommenie JO10-1 - Vitesse 22 JO10-1
    za 23-sep. 10:30IVV JO15-2 - Sporting Krommenie JO15-2
    za 23-sep. 11:00Limmen JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-2
    za 23-sep. 11:15UNO vv JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-1
    za 23-sep. 11:15WSV 30 MO15-1 - Sporting Krommenie MO15-1
    za 23-sep. 11:25ODIN 59 JO15-2 - Sporting Krommenie JO15-1
    za 23-sep. 11:30Jong Holland JO13-2 - Sporting Krommenie JO13-2
    za 23-sep. 11:45Hercules Zaandam sc JO10-1 - Sporting Krommenie JO10-2
    za 23-sep. 12:00Sporting Krommenie JO17-2 - ODIN 59 JO17-3
    za 23-sep. 12:00Sporting Krommenie JO13-1 - Assendelft JO13-1
    za 23-sep. 12:00IVV JO17-3 - Sporting Krommenie JO17-4
    za 23-sep. 12:15Sporting Krommenie JO12-1 - Zouaven De JO12-1
    za 23-sep. 12:30Castricum JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-5
    za 23-sep. 13:00Hillegom sv JO16-1 - Sporting Krommenie JO16-1
    za 23-sep. 13:45Sporting Krommenie JO19-2 - Blauw Wit (W) JO19-1
    za 23-sep. 14:00Sporting Krommenie JO17-1 - KFC JO17-3
    za 23-sep. 14:00Sporting Krommenie JO15-3 - HSV JO15-3
    za 23-sep. 14:00Sporting Krommenie JO17-3 - FC Uitgeest JO17-5
    za 23-sep. 14:00Fortuna Wormerv. 1 - Sporting Krommenie 1
    za 23-sep. 16:30WSV 30 JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-1
    zo 24-sep. 10:00OFC 4 - Sporting Krommenie 6
    zo 24-sep. 11:00Sporting Krommenie 2 - Limmen 3
    zo 24-sep. 11:00Sporting Krommenie 5 - ADO '20 10
    zo 24-sep. 11:00Limmen JO19-4 - Sporting Krommenie JO19-1
    zo 24-sep. 12:00Sporting Krommenie 3 - GSV 4
    zo 24-sep. 14:00Sporting Krommenie 1 - Rood Wit Zaanstad 1
    zo 24-sep. 14:00Limmen 7 - Sporting Krommenie 4
    za 30-sep. 08:30SVA JO10-4 - Sporting Krommenie JO10-4
    za 30-sep. 08:30Purmersteijn JO8-3 - Sporting Krommenie JO8-4
    za 30-sep. 08:30OFC MO13-2 - Sporting Krommenie MO13-1
    za 30-sep. 09:00Sporting Krommenie JO8-5 - DEM JO8-4
    za 30-sep. 09:00Sporting Krommenie JO8-3 - Zeevogels JO8-2
    za 30-sep. 09:00Sporting Krommenie JO8-1 - Fortuna Wormerv. JO8-2
  • Uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    Westzaan JO10-2Sporting Krommenie JO10-31 - 8
    Sporting Krommenie JO11-3KSV JO11-33 - 4
    ST Schagen/SRC JO14-1Sporting Krommenie JO14-12 - 1
    Sporting Krommenie JO8-3Castricum JO8-38 - 3
    Sporting Krommenie JO8-1ODIN 59 JO8-19 - 3
    Sporting Krommenie JO8-2Assendelft JO8-213 - 0
    Sporting Krommenie JO12-2Fortuna Wormerv. JO12-210 - 4
    Sporting Krommenie JO11-2FC Uitgeest JO11-21 - 6
    Sporting Krommenie JO11-1FC Uitgeest JO11-12 - 0
    SRC JO9-1Sporting Krommenie JO9-11 - 7
    Sporting Krommenie JO9-4FC Uitgeest JO9-56 - 1
    Jisp JO11-1Sporting Krommenie JO11-416 - 0
    Sporting Krommenie JO13-4Castricum JO13-31 - 20
    Sporting Krommenie JO10-1ODIN 59 JO10-27 - 5
    Sporting Krommenie JO10-4Blauw Wit (W) JO10-113 - 1
    Sporting Krommenie JO9-6SVW 27 JO9-57 - 7
    Sporting Krommenie JO13-3ADO '20 JO13-34 - 2
    Purmersteijn JO8-2Sporting Krommenie JO8-512 - 3
    Kolping Boys JO9-3Sporting Krommenie JO9-24 - 3
    ZOB JO9-5Sporting Krommenie JO9-55 - 12
    Sporting Krommenie JO14-2Onze Gezellen JO14-10 - 4
    FC Uitgeest JO15-6Sporting Krommenie JO15-55 - 0
    Sporting Krommenie JO15-3Limmen JO15-30 - 11
    Koedijk JO13-1Sporting Krommenie JO13-11 - 0
    Sporting Krommenie JO15-1Flamingo s 64 (de) JO15-17 - 2
    Sporting Krommenie MO15-2Limmen MO15-25 - 0
    Oosthuizen JO15-1Sporting Krommenie JO15-23 - 0
    Sporting Krommenie JO17-1Reiger Boys JO17-15 - 0
    Hoogland JO16-1Sporting Krommenie JO16-11 - 3
    Valken De JO13-2Sporting Krommenie JO13-25 - 1
    Sporting Krommenie MO15-1WV-HEDW MO15-13 - 1
    Sporting Krommenie JO15-4FC Uitgeest JO15-51 - 8
    Sporting Krommenie JO19-1Fortuna Wormerv. JO19-10 - 11
    Sporting Krommenie JO17-2Vrone JO17-25 - 1
    Vrone 2Sporting Krommenie 23 - 1
    Sporting Krommenie 3SVA 74 - 1
    Sporting Krommenie 5ADO '20 103 - 5
    FC Uitgeest JO19-3Sporting Krommenie JO19-17 - 1
    Sporting Krommenie 6Limmen 60 - 7
    Sporting Krommenie 4Kennemers 83 - 6
    Terrasvogels 1Sporting Krommenie 10 - 2
    Sporting Krommenie JO19-1Foresters de JO19-11 - 11
    Sporting Krommenie JO17-1WSV 30 JO17-13 - 3