• Programma Sporting Krommenie 1 (zondag)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitieStatus
    22-04-2018 14:00Saenden 1Sporting Krommenie 10512 Mannen Zondag standaard (A-cat)Te spelen
  • Uitslagen Sporting Krommenie 1 (zondag)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    15-04-2018Purmerland 1Sporting Krommenie 11 - 5
    08-04-2018Sporting Krommenie 1Zaandijk 13 - 0
    01-04-2018SDOB 1Sporting Krommenie 11 - 2
    25-03-2018Sporting Krommenie 1Westzaan 12 - 2
  • SponsorKliks, gratis sponsoren!
  • Trainingsschema

  • Programma

    DatumWedstrijdStatusDetails
    vr 20-apr. 20:00DEM (RKVV) 35+2 - Sporting Krommenie 35+1Te spelen
    vr 20-apr. 20:00Succes 35+1 - Sporting Krommenie 35+2Te spelen
    vr 20-apr. 20:25Sporting Krommenie 35+1 - FC Uitgeest 35+1Te spelen
    vr 20-apr. 20:25Sporting Krommenie 35+2 - FC Uitgeest 35+2Te spelen
    vr 20-apr. 20:25Medemblik FC 35+1 - Sporting Krommenie 35+2Te spelen
    vr 20-apr. 21:10FCZSW 35+1 - Sporting Krommenie 35+1Te spelen
    vr 20-apr. 21:35Sporting Krommenie 35+1 - DEM (RKVV) 35+1Te spelen
    za 21-apr. 08:30DEM (RKVV) JO9-4 - Sporting Krommenie JO9-3Te spelen
    za 21-apr. 08:30OFC JO11-3 - Sporting Krommenie JO11-3Te spelen
    za 21-apr. 08:30Onze Gezellen JO11-2 - Sporting Krommenie JO11-2Te spelen
    za 21-apr. 08:45Foresters (de) JO10-2 - Sporting Krommenie JO10-1Te spelen
    za 21-apr. 08:45Haarlem-Kennemerland f.c. JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-1Te spelen
    za 21-apr. 09:00Sporting Krommenie JO10-3 - FC Uitgeest JO10-4Te spelen
    za 21-apr. 09:00Sporting Krommenie JO9-2 - Fortuna Wormerveer sv JO9-3Te spelen
    za 21-apr. 09:00Sporting Krommenie JO10-5 - Hercules Zaandam sc JO10-3Te spelen
    za 21-apr. 09:00Sporting Krommenie JO9-4 - SVIJ JO9-2Te spelen
    za 21-apr. 09:00Sporting Krommenie JO9-1 - Pancratius Rksv JO9-1Te spelen
    za 21-apr. 09:00Sporting Krommenie JO8-4 - SVA JO8-4Te spelen
    za 21-apr. 09:00HSV JO10-2 - Sporting Krommenie JO10-2Te spelen
    za 21-apr. 09:00ADO '20 JO9-3 - Sporting Krommenie JO9-5Te spelen
    za 21-apr. 09:15Sporting Krommenie JO12-2 - Alcmaria Victrix JO12-1Te spelen
    za 21-apr. 09:15Hercules Zaandam sc JO9-3 - Sporting Krommenie JO9-6Te spelen
    za 21-apr. 10:00Foresters (de) JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-3Te spelen
    za 21-apr. 10:00Wijk aan Zee JO9-1 - Sporting Krommenie JO9-7Te spelen
    za 21-apr. 10:15Sporting Krommenie JO11-4 - DSS JO11-9Te spelen
    za 21-apr. 10:15Sporting Krommenie JO10-4 - EVC JO10-2Te spelen
    za 21-apr. 10:15Sporting Krommenie JO8-3 - FC Uitgeest JO8-4Te spelen
    za 21-apr. 10:15Sporting Krommenie JO8-2 - HSV JO8-2Te spelen
    za 21-apr. 10:30RCZ JO8-3 - Sporting Krommenie JO8-5Te spelen
    za 21-apr. 10:30AMVJ JO17-1 - Sporting Krommenie JO17-1Te spelen
    za 21-apr. 11:00Sporting Andijk MO13-1 - Sporting Krommenie MO13-1Te spelen
    za 21-apr. 11:00ADO '20 JO15-4 - Sporting Krommenie JO15-3Te spelen
    za 21-apr. 11:00UNO vv JO12-1 - Sporting Krommenie JO12-1Te spelen
    za 21-apr. 11:00OSV JO13-1 - Sporting Krommenie JO13-1Te spelen
    za 21-apr. 11:15Sporting Krommenie JO13-4 - Kennemers (de) JO13-3Te spelen
    za 21-apr. 11:15Koedijk MO15-1 - Sporting Krommenie MO15-1Te spelen
    za 21-apr. 11:40Sporting Krommenie JO16-1 - Zeevogels JO16-1Te spelen
    za 21-apr. 11:45Sporting Krommenie JO14-2 - Texel 94 JO14-1Te spelen
    za 21-apr. 12:00Sporting Krommenie JO15-4 - Egmondia JO15-2Te spelen
    za 21-apr. 12:15Egmondia JO13-1 - Sporting Krommenie JO13-2Te spelen
    za 21-apr. 12:30ODIN 59 JO17-2 - Sporting Krommenie JO17-4Te spelen
    za 21-apr. 12:30IVV JO15-1 - Sporting Krommenie JO15-1Te spelen
    za 21-apr. 13:15Sporting Krommenie JO17-2 - Volendam (rkav) JO17-4Te spelen
    za 21-apr. 13:15Kolping Boys JO14-1 - Sporting Krommenie JO14-1Te spelen
    za 21-apr. 13:30Sporting Krommenie JO15-5 - Westzaan JO15-1Te spelen
    za 21-apr. 13:30Sporting Krommenie MO15-2 - Purmerland MO15-1Te spelen
    za 21-apr. 14:30Kwadijk 1 - Sporting Krommenie 1Te spelen
    za 21-apr. 14:30ZCFC JO15-1 - Sporting Krommenie JO15-2Te spelen
    za 21-apr. 14:45V.V. Bergen JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-1Te spelen
    za 21-apr. 14:45Westfriezen JO17-3 - Sporting Krommenie JO17-3Te spelen
    za 21-apr. 19:00Sporting Krommenie 6 - Sporting Krommenie 5Te spelen
    zo 22-apr. 11:45Alliance '22 sv. 2 - Sporting Krommenie 2Te spelen
    zo 22-apr. 12:00Sporting Krommenie JO19-1 - Rijp (de) JO19-2Te spelen
    zo 22-apr. 12:00Alkmaarsche Boys 7 - Sporting Krommenie 3Te spelen
    zo 22-apr. 14:00Saenden 1 - Sporting Krommenie 1Te spelen
    wo 25-apr. 18:00Limmen JO10-2 - Sporting Krommenie JO10-3Te spelen
    wo 25-apr. 18:30Sporting Krommenie JO13-3 - Meervogels 31 JO13-2Te spelen
    wo 25-apr. 18:30Sporting Krommenie JO9-1 - Volendam (rkav) JO9-1Te spelen
    wo 25-apr. 18:30KGB JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-1Te spelen
    wo 25-apr. 18:30RCZ JO8-1 - Sporting Krommenie JO8-2Te spelen
    za 28-apr. 08:30WSV 1930 JO11-2 - Sporting Krommenie JO11-3Te spelen
    za 28-apr. 08:45RCZ JO10-1 - Sporting Krommenie JO10-2Te spelen
    za 28-apr. 08:45Hoofddorp s.v. JO9-7 - Sporting Krommenie JO9-4Te spelen
    za 28-apr. 09:00Sporting Krommenie JO9-3 - Meervogels 31 JO9-2Te spelen
    za 28-apr. 09:00Sporting Krommenie JO8-1 - Volendam (rkav) JO8-2Te spelen
    za 28-apr. 09:00Sporting Krommenie JO10-4 - Purmerend JO10-5Te spelen
    za 28-apr. 09:00Sporting Krommenie JO10-5 - WSV 1930 JO10-4Te spelen
    za 28-apr. 09:00Sporting Krommenie JO8-4 - Geel Wit '20 sv. JO8-4Te spelen
    za 28-apr. 09:00Volendam (rkav) JO12-7 - Sporting Krommenie JO12-3Te spelen
    za 28-apr. 09:00Limmen JO8-2 - Sporting Krommenie JO8-2Te spelen
    za 28-apr. 09:30Vitesse 22 JO11-1 - Sporting Krommenie JO11-2Te spelen
    za 28-apr. 10:00Castricum FC JO9-3 - Sporting Krommenie JO9-5Te spelen
    za 28-apr. 10:15Kennemers (de) JO11-3 - Sporting Krommenie JO11-4Te spelen
    za 28-apr. 10:15FC Uitgeest JO9-5 - Sporting Krommenie JO9-7Te spelen
    za 28-apr. 10:30Sporting Krommenie JO15-4 - WSV 1930 JO15-4Te spelen
    za 28-apr. 10:30Sporting Krommenie JO9-2 - OFC JO9-3Te spelen
    za 28-apr. 10:30Sporting Krommenie JO9-6 - KFC JO9-6Te spelen
    za 28-apr. 10:30Sporting Krommenie JO8-3 - Vitesse 22 JO8-4Te spelen
    za 28-apr. 11:00Wijk aan Zee JO19-1 - Sporting Krommenie JO19-2Te spelen
    za 28-apr. 11:30DCG Rksv JO8-6 - Sporting Krommenie JO8-5Te spelen
  • Uitslagen

    ThuisteamUitteamUitslag
    WSV 1930 JO10-3Sporting Krommenie JO10-33 - 9
    Duinrand S JO12-1Sporting Krommenie JO12-27 - 1
    Sporting Krommenie JO13-3Limmen JO13-39 - 1
    Sporting Krommenie JO11-3Saenden JO11-12 - 2
    Sporting Krommenie JO10-1KSV JO10-14 - 3
    Sporting Krommenie MO13-1Alcmaria Victrix MO13-10 - 8
    Sporting Krommenie JO10-2Hercules Zaandam sc JO10-23 - 10
    UNO vv JO11-6Sporting Krommenie JO11-43 - 0
    VVA/Spartaan JO10-3Sporting Krommenie JO10-59 - 2
    Swift JO11-2Sporting Krommenie JO11-11 - 1
    Sporting Krommenie JO15-2FC Uitgeest JO15-62 - 2
    Sporting Krommenie MO15-2EVC MO15-12 - 4
    IVV JO15-3Sporting Krommenie JO15-53 - 2
    Sporting Krommenie JO13-2Rijp (de) JO13-14 - 2
    ADO '20 JO17-6Sporting Krommenie JO17-48 - 1
    Adelbert st JO14-1Sporting Krommenie JO14-22 - 2
    Purmerland JO10-3Sporting Krommenie JO10-46 - 1
    Sporting Krommenie JO12-3Koedijk JO12-34 - 3
    Sporting Krommenie JO11-2IJmuiden vv. JO11-12 - 10
    Sporting Krommenie JO15-1WSV 1930 JO15-15 - 0
    Sporting Krommenie JO19-2Zeevogels JO19-1G0 - 5
    Zaandijk JO13-3Sporting Krommenie JO13-44 - 4
    Castricum FC JO14-1Sporting Krommenie JO14-11 - 1
    Sporting Krommenie JO13-1Zaanlandia JO13-11 - 1
    Sporting Krommenie JO17-1KGB JO17-14 - 1
    Limmen JO15-4Sporting Krommenie JO15-43 - 1
    Sporting Krommenie JO12-1DEM (RKVV) JO12-12 - 1
    Sporting Krommenie 1Flamingo s 64 (de) 14 - 1
    Sporting Krommenie JO17-2Zaandijk JO17-22 - 3
    Hollandia JO16-1Sporting Krommenie JO16-10 - 3
    Sporting Krommenie MO15-1Zeevogels MO15-12 - 2
    WSV 1930 JO17-3Sporting Krommenie JO17-31 - 2
    Sporting Krommenie JO15-3Wijk aan Zee JO15-21 - 4
    GSV 4Sporting Krommenie 31 - 6
    Limmen 3Sporting Krommenie 24 - 0
    Sporting Krommenie 4Limmen 71 - 2
    Sporting Krommenie 6OFC 40 - 3
    Sporting Krommenie JO19-1Kolping Boys JO19-36 - 2
    Purmerland 1Sporting Krommenie 11 - 5